Obodonlashtirish va koʻkalamzorlashtirish xodimlariga yangi yil sovgʻalari topshirildi
Yangi yil dillarda ezgu orzu-umidlar uygʻotib, koʻzlarda quvonch va shukuh porlatadigan, har bir xonadonga fayz va baraka olib kiradigan qutlugʻ bayramdir. Ushbu bayramga sanoqli kunlar qolgan pallalarda yurtimiz boʻylab Yangi yil shukuhi tobora yaqqol sezilmoqda.
Ana shunday fayzli kunlarda Samarqand viloyati hokimligi tashabbusi bilan viloyat hokimligi huzuridagi Obodonlashtirish va koʻkalamzorlashtirish departamentida faoliyat yuritib kelayotgan 725 nafar ishchi-xodimlarga Yangi yil bayrami munosabati bilan sovgʻalar topshirildi. Ushbu ezgu tashabbus xodimlarning kayfiyatini koʻtarish, ularning ishchanligi va mehnatga boʻlgan munosabatini yanada mustahkamlash maqsadida amalga oshirildi.
Mazkur eʼtibor orqali xodimlarning mashaqqatli mehnati munosib eʼtirof etilib, ularga boʻlgan hurmat va gʻamxoʻrlik yana bir bor amalda namoyon etildi.